Elazığ Tunceli ilçeleri Nakliyat

Elazığ Tunceli il ve ilçelerine geneli şehir içi hafif malzeme nakliye seçenekleri için her yüke uygun nakliye araçları pikap, gibi araç sınıfları ile destek veriyor, nakliyecilikte gelecek ürünlerin indirilmesi konusunda deneyimli eleman temini ediyoruz  Sizlere kaliteli uygun hızlı Elazığ içi nakliye hizmeti sunuyoruz. Her türlü nakliye yük eşya taşıma işleriniz için biz buradayız

elazığ-şehiriçi-pikap-nakliyat-

elazığ-şehiriçi-pikap-nakliyat-

Ev Eşyası büro Eşyaları bilumum taşıma işleri tecrübeli bir şekilde yapılır

Mobilya sökümü  montajı bulaşık makinası çamaşır makinası ocak aspiratör  gibi mutfak eşyaları itina ile sökülür ve montajı yapılır  kaba eşyanın tamamı ambalajlanarak güvene alınır  kişisel eşyalarınızın zedelememesi için her türlü üzen gösteriyoruz  yılların deneyimini işimize yansıtarak siz  değerli müşterilerimiz güvenine layık olmaya çalışıyoruz

Elazığ Merkez ve çevre illerine hizmet vermekteyiz. Merkez Elazığ – çevre illeri arasında taşınacak eşyaların miktarına (oda-sayısına) ve bulunduğu konuma göre (bulunduğu kata) göre fiyat cüz’i miktarda etkilenmektedir. Önceleri asansörlü araç kullanılmadığından kat sayısı bizler için çok önemliydi ve işçilik derecesini ( eşya taşıma zorluk derecesini) etkileyen en önemli faktördü ve fiyat buna göre değişmekteydi.

Elazığ’da ilk asansörlü taşıma hizmeti vermenin gururunu taşıyan ve kısaca ‘Pikap Nakliyat’ olarak tanınan firmamız, artık asansör ihtiyacı olan firmalara da kiralamak sureti ile Taşıma Asansörleri kiralamaktayız.

Siz hiç bir zahmete girmeden, bizleri aramanız yeterlidir. Anında uzman  keşif ekibimiz gerekli incelemeleri yaparak, sizlere Elazığ’da en kaliteli hizmeti en ekonomik fiyata sunmaktadır.

Eşyalarınız sizin için ne kadar değerli ise bizler için de sorumluluk aldığımızdan o kadar önemlidir. Eşyalarınız gerekli koruma ile gerek paketleme gerek se istifleme biçimi ile en itinalı şekilde deneyimli kadromuzla gerçekleştirilmektedir.

firmamız sadece ev eşyası değil her türlü iş yeri, mağaza, banka gibi kurum ve kuruluşların nakliye hizmetlerini de vermektedir İşyerinizde bulunan değerli eşyalar bünyemizde çalışan kadrolu profesyonel personel tarafından özenle ambalajlanarak taşınmaktadır Özel ofis aksesuarlarınız, bilginiz dahilinde önem derecesine göre ambalajlanarak nakliye işlemi gerçekleştirilmektedir ;Tıpkı diğer taşımacılık hizmetlerimizde olduğu gibi ofis taşımacılığında da, tüm değerli eşyalar sigortalanarak, nadiren yaşanan hasar işlemleri ile firmamız ilgilenmektedir Size özel çözümlerimiz ve ekstra

Ev taşımacılığında olduğu gibi, iş yeri, ofis, fabrika, tekstil vb. taşımacılıkta da en çok tercih edilen firmamız, profesyonel taşımacılık sunarak, sizlerin zamanınızın ne kadar değerli olduğunu bildiğimizden, en hızlı zamanda en ekonomik fiyata nakliyat ihtiyaçlarınızı tüm Elazığ ve çevre illerinde sürdürüyoruz.

Phone icon
Pikapçı Ara
İletişim
WhatsApp icon
WhatsApp